D470J20SL0L6TJ5R datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    D470J20SL0L6TJ5R
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology D470J20SL0L6TJ5R Capacitance: 47pF Construction: Radial ID_COMPONENTS: 3371840 Lead Diameter (nom): 0.6mm Lead Spacing (nom): 5mm Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 4mm Product Diameter (mm): 5mm Product Height (mm): Not Requiredmm Product Length (mm): Not Requiredmm Seated Plane Height: 9mm Temp Coeff (dielectric): SL0 Tolerance (+ Or -): 5% Type: Ceramic Disc Voltage: 500VDC